MindShifter - nFire.eu   MindShifter - nFire.eu
  [ Zaloguj | Rejestracja ]     Dzisiaj jest : Piątek, 20 Maj 2022 
Menu strony
 
Regulamin

Witam. Aby założyć konto musisz zaakceptować w całości ten regulamin.Rejestracja i utrzymanie konta jest całkowicie darmowe. Jeżeli ktoś napisze do Ciebie list z rządzeniem zapłaty zignoruj go, a jeżeli sytuacja się powtórzy wyślij ten list w całości do administratora tej strony.Administrator, redaktorzy i moderatorzy uznają wolność słowa, ale nie gwarantują prawa do jego wyrażania na tej stronie. Wszelkie treści niezgodne z normami prawa zostaną natychmiast usunięte. Opinie wyrażane na forum i w komentarzach są wyłącznie poglądami ich autorów, a nie naszego zespołu, więc nie ponosimy za nie odpowiedzialności.Za złamanie regulaminu grozi czasowe lub stałe usunięcie z listy użytkowników i zablokowanie konta.Podczas przeglądania strony na twoim dysku twardym zapisywane są pliki cookies, które są odpowiedzialne za identyfikację twojej osoby. Są one niezbędne do tego abyś mógł korzystać z opcji profilu, więc musisz je przyjąć.Dodatkowo rejestrowany jest twój numer IP. Pozwoli on na identyfikacje miejsca, z którego korzystałeś ze strony, więc odradzam jakąkolwiek próbę destabilizacji działania systemu. Jeżeli zakłócisz normalną pracę i doprowadzisz do utraty jakichkolwiek danych zostaniesz natychmiast usunięty z listy użytkowników oraz zostaną powiadomione odpowiednie organy ścigania.Administrator, redaktorzy i moderatorzy mogą usuwać twoje wiadomości lub ich nie przyjmować, jeżeli nie spełniają ich wymogów. Mogą także edytować nagłówki twoich postów na forum, ale nie treść. Jest to związane z utrzymaniem porządku na stronie poprzez usuwanie treści szkodliwych i poprawianiu źle opisanych tematów.Twoje dane osobowe i posty nie będą ujawniane osobom postronnym chyba, że zajdzie taka potrzeba prawna. Administrator nie odpowiada jednak za włamania do systemu lub jego wadliwe funkcjonowanie i związaną z tym utratę lub pozyskanie danych przez osoby trzecie.Twój adres e-mail nie będzie wykorzystywany do przysyłania spamu, a jedynie dla potwierdzenia twojej tożsamości i wysyłania Ci hasła gdybyś je zapomniał.


Wszystkie obrazy, grafika, tekst oraz wszelkie inne treści reprezentowana na tej stronie (oprócz niektórych z działu Download) są chronione prawami autorskimi i są wyłączną własnością autora tej strony. Wszelkie przypadki użycia i/lub publikacji są zastrzeżone na całym świecie. Wszystkie zdjęcia i inne treści są wyraźnie nie w Domenie Publicznej. Żadne zdjęcia ani inne materiały na tej stronie nie mogą być kopiowana, przechowywana, poddawane manipulacji, publikowane, sprzedawane lub cytowane w całości lub w części w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody upoważnionego przedstawiciela tej strony.

Jako materiał chroniony prawami autorskimi, wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie chronione są zgodnie z międzynarodowym prawem autorskim.

All images, graphics, text, and all other content represented on this website (except for some of the Download section) are copyrighted and are the sole property of author of this website. All use and/or publication rights are reserved worldwide. All images and all other content are expressly not in the Public Domain. No images or other content on this website may be copied, stored, manipulated, published, sold or reproduced in whole or in part in any form without the prior written authorization of an authorized representative.

As copyrighted material, all images displayed on this site are protected under international copyright laws.

....:::: © 2004-2009 MindShifter ]:::::[ kontakt: Gadu-Gadu 2644644 ::::....